FÓLIE ASWF - American Standard Window Film

 • AUTOFÓLIE

 • FÓLIE

  PRO ARCHITEKTURU

 • PRODEJ

  FÓLIÍ, INSTALAČNÍHO NÁŘADÍ
  A PŘÍSLUŠENSTÍ

 • ŠKOLENÍ

  V LEPENÍ FÓLIÍ
  A REKVALIFIKACE V OBORU

 • AUTOFÓLIE

  TÓNOVANÍ AUTOSKEL

FÓLIE ASWF - American Standard Window Film


FÓLIE ASWF - American Standard Window Film vyráběné společností ERICKSON z Las Vegas. Fólie a autofólie nejvyšší kvality, vyrobené nejmodernější technologií na nejnovějším a nejdokonalejším výrobním zařízení – lince… A na základě dlouholetých zkušeností s výrobou exkvalitních fólií. ASWF jsou fólie nové generace, vyjímečné svojí prověřenou kvalitou a průhledností z interiéru ven i při největším zatmavení. Je to revoluční nová řada třívrstvých polyesterových autofólí v kombinaci s kovem. Vyniká svým černým odstínem a snadnou aplikací. Výrobce dává 7 – 10 ti letou záruku na barvy stálost výrobků.


Trieste - výhradní dovozce a distributor fólií a autofólií ASWF Erickson pro Českou republiku.

Prodej folií, autofólií, instalačního nářadí a příslušenství, instalace fólií na skla a autoskla.


American Standart Window Film


Autofólie - tónování autoskel a zatmavení skel se stává nepostradatelným elementem výbavy automobilů který Vám poskytne dokonalý komfort a soukromí při cestování. Navíc k tomu ještě získáte výrazné zdokonalení vzhledu Vašeho automobilu.


Na zatmavení a tónování skel filmem nebo tónovanou autofólii dáváme 7-10 letou záruku.


Autofólie Performer mají tyto další pozitivní vlastnosti:


• odrážejí a pohlcují až 80% sluneční energie a výrazně tím snižují teplotu v interiéru automobilu
• pohlcují téměř 99% škodlivého UV záření a chrání tak posádku a interiér vozidla
• chrání odložené předměty před zloději a vytváří pocit soukromí a bezpečí
• tvoří fyzickou překážku a znesnadňují vniknutí do vozidla. Dobře aplikovaná autofólie na autoskle vydrží až 3 údery tvrdým předmětem ( kamenem ), aniž by se autosklo od fólie oddělilo a vysypalo
• chrání posádku před odletujícím rozbitým sklem


Fólie na Architekturu – dokonalá protisluneční ochrana , zabezpečení domů a budov - v nabídce máme solární fólie, bezpečnostní fólie, ochranné fólie, protisluneční fólie UV, Anti – Graffiti fólie, sanitární a dekorativní fólie.

Filmy  ASWF instalujeme na okna a dveře budov. Fólie a autofólie  ASWF instalujeme vždy tam, kde potřebujeme zabránit průniku slunečních paprsků, UV a sluneční energie.


Bezpečnostní fólie, ochranné fólie a autofólie jsou respektované pojišťovnami, atestované a poskytují účinnou ochranu před poškozením, nebo vniknutím do budov.


Všechny ochranné fólie, nereflexní i reflexní fólie, UV fólie, sanitární fólie a bezpečnostní fólie zlepší kvalitu a pohodlí Vašeho bydlení. Fólie vám zpříjemní pracovní prostředí, ochrání Vaše zdraví a zabezpečí Váš majetek.